Kate Dunst: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 89: | Line 89: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="11" |2018 | ||
| | | rowspan="2" |Who's Dorothy | ||
| | | rowspan="2" |Open | ||
|[[ | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |[[Ashlyn Blanpied]]<br />[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />[[Olivia Magni]]<br />Mackenzie Gregorio<br />Teresa Smith<br />Kaedyn Toscano<br />Brooke Volkert | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |Little Bit | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Alyssa Bindra<br />[[Libby Haye]]<br />Madeline Hicks<br />Haley Kosonen<br />[[Chloe Solinger]]<br />Claire Tidwell<br />Abby Veiga<br />Kaitlyn Wu | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|10<sup>th</sup> in Junior Small Groups | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Small Groups | |||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Peter Gunn | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Ashlyn Blanpied<br />Jacine Davis<br />Audrey Kim<br />Madelyn Laussade<br />Isabella Monge<br />[[Chloe Solinger]]<br />Abby Veiga<br />Brooke Volkert | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
|9<sup>th</sup> in Junior Small Groups | |||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Under Control | |||
| rowspan="3" |Open | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |[[Sammi Chung]]<br />Jacine Davis<br />[[Olivia Magni]]<br />[[Audrey Kim]]<br />Madelyn Laussade<br />Isabella Monge<br />[[Ella Montano]]<br />[[Naia Parker]]<br />[[Chloe Solinger]]<br />[[Laci Stoico]]<br />Kaedyn Toscano<br />Abby Veiga | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Large Groups | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
|4<sup>th</sup> in Junior Large Groups | |||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||