Kaylee Meinholdt: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 64: Line 64:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |Best Friends
| style="text-align: center; " |Musical Theater
| style="text-align: center; " |[[Kelsey Meinholdt]]
| style="text-align: center; " |Caroline Overman
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018