Kennedy Kahler: Difference between revisions
>Chlobirdandmads No edit summary |
>Chlobirdandmads No edit summary |
||
| Line 134: | Line 134: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="2" |2021 | ||
|Inanna | |Inanna | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 140: | Line 140: | ||
|NUVO (Dallas) | |NUVO (Dallas) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Sugar Plum Fairy Variation | |||
|Ballet | |||
| | |||
|YAGP (Finals) | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
|2022 | |||
|Giselle | |||
|Ballet | |||
| | |||
|YAGP (Finals) | |||
| | |||
|- | |||
|2023 | |||
|Coppelia | |||
|Ballet | |||
| | |||
|IBC | |||
|Top 6 | |||
|- | |||
| rowspan="2"|2024 | |||
| | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|YAGP (Houston) | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
| | |||
|Ballet | |||
| | |||
|YAGP (Houston) | |||
|Top 12 | |||
|} | |} | ||