Kylie Broberg: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="6"|2016 | |||
| rowspan="3"|I'm Available | |||
| rowspan="3"|Musical Theater | |||
| rowspan="3"| | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showstopper (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|Titanium | |||
| rowspan="3"|Contemporary | |||
| rowspan="3"| | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showstopper (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="6"|2017 | |||
| rowspan="3"|Flaunt It | |||
| rowspan="3"|Musical Theater | |||
| rowspan="3"| | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Minneapolis) | |||
| | | | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="3"|Rescue My Heart | ||
| | | rowspan="3"|Contemporary | ||
| | | rowspan="3"| | ||
| | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |KAR (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2"|2018 | ||
| | | rowspan="2"|Above the Flood | ||
| | | rowspan="2"|Contemporary | ||
| | | rowspan="2"| | ||
| | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2"|2018-9 | ||
| | | rowspan="2"|Torn | ||
| | | rowspan="2"|Open | ||
| | | rowspan="2"| | ||
| | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2"|2019 | ||
| | | rowspan="2"|Mein Herr | ||
| | | rowspan="2"|Musical Theater | ||
| | | rowspan="2"| | ||
| | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||