Laci Stoico: Difference between revisions
| Line 133: | Line 133: | ||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|jump (Anaheim) | |||
|3rd in mini solo | |||
|} | |} | ||
| Line 133: | Line 133: | ||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|jump (Anaheim) | |||
|3rd in mini solo | |||
|} | |} | ||