Laci Stoico: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>DazzlingDancer16 |
||
| Line 136: | Line 136: | ||
|Jump (Anaheim) | |Jump (Anaheim) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|2020 | |||
|Wild | |||
|Contemporary | |||
|Chelsea Jennings | |||
|NUVO (Long Beach) | |||
|1st Overall | |||
|- | |||
|2020 | |||
|California Girls | |||
|Jazz | |||
|Molly Long | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||