Laci Stoico: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 216: | Line 216: | ||
|KAR (Redondo Beach) | |KAR (Redondo Beach) | ||
|3<sup>rd</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios | |3<sup>rd</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2016 | |||
| rowspan="3" |Wind it Up | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |[[Ava Woinarowicz]] | |||
|KAR (Redondo Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Long Beach) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|2021 | |2021 | ||
| Line 239: | Line 253: | ||
|2015 | |2015 | ||
|Tiny Dancer | |Tiny Dancer | ||
| | |Lyrical | ||
| | | | ||
|Starly Beery<br />[[Olivia Magni]]<br />Megan Reta<br />[[Ava Woinarowicz]] | |Starly Beery<br />[[Olivia Magni]]<br />Megan Reta<br />[[Ava Woinarowicz]] | ||
|Showstopper (Anaheim) | |Showstopper (Anaheim) | ||
|6<sup>th</sup> in Mini Small Groups<br /> | |6<sup>th</sup> in Mini Small Groups<br />Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan="10"|2017 | | rowspan="10"|2017 | ||