Layla Farzad: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 43: | Line 43: | ||
|1st | |1st | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2015 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Diamonds | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Musical Theater | ||
|Star Dance Alliance | |Star Dance Alliance | ||
|1st | |1st | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Amy Gold | ||
|- | |- | ||
|KAR (Cypress) | |KAR (Cypress) | ||
| Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
|Rainbow | |Rainbow | ||
|Unknown | |||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
|Unknown | |Unknown | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| Line 69: | Line 72: | ||
| rowspan="5" |Amy Gold | | rowspan="5" |Amy Gold | ||
|- | |- | ||
|Showbiz | |Showbiz (Riverside) | ||
|10th, Platinum | |10th, Platinum | ||
|- | |- | ||