Layla Farzad: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Monstrous567123
No edit summary
Line 27: Line 27:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="4" |2014
| rowspan="5" |2014
| rowspan="4" |Dance to the Music
| rowspan="5" |Dance to the Music
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="4" |Heather Chavarria
| rowspan="5" |Heather Chavarria
|unknown
|unknown
|2<sup>nd</sup> Place
|2<sup>nd</sup> Place
Line 42: Line 42:
|Showstopper
|Showstopper
|1<sup>st</sup> in MIni Solos
|1<sup>st</sup> in MIni Solos
|-
|Countdown
|Title Winner
|-
|-
| rowspan="6" |2015
| rowspan="6" |2015