Liya Johnson: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 83: Line 83:
|- style="text-align: center;"
|- style="text-align: center;"
| rowspan="5"|2019
| rowspan="5"|2019
|The Chain
|Open
|
|Liya Johnson<br />Jaya Lastrapes<br />Robin Madison<br />Jesminder Pongnon<br />Michaela Vass<br />Caroline Wentker
|Hall of Fame (Baltimore)
|
|-style="text-align: center;"
|Tabula Rasa
|Tabula Rasa
|Pointe
|Pointe