Lynlie Ferrin: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 177: Line 177:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6"|2015
| rowspan="7"|2015
|Waltz of the Flowers
|Waltz of the Flowers
|Ballet
|Ballet
Line 201: Line 201:
|StarQuest (Minneapolis)
|StarQuest (Minneapolis)
|4<sup>th</sup> in Classic Petite Small Groups
|4<sup>th</sup> in Classic Petite Small Groups
|-style="text-align: center; "
|Castle on a Cloud
|Lyrical
|Morgan Anderson<br />Carly Janicke<br />Grace Lee<br />[[Payton Riss]]<br />Karli Turner<br />Natalie Vazquez
|StarQuest (Minneapolis)
|4<sup>th</sup> in Petite Small Groups
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Lemonade
|Lemonade