Peyton Coberly: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 109: | Line 109: | ||
|- | |- | ||
|Believe (Fresno) | |Believe (Fresno) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2021 | |||
| rowspan="3" |Ashes | |||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
| rowspan="3" | | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|NexStar (Fresno) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (San Diego) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |On Then and Now | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|NexStar (Fresno) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (San Diego) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 134: | Line 159: | ||
| rowspan="2" |2020 | | rowspan="2" |2020 | ||
| rowspan="2" |Brother | | rowspan="2" |Brother | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="2" |[[Lilliana Martinez]] | | rowspan="2" |[[Lilliana Martinez]] | ||
|Rainbow (Burbank) | |Rainbow (Burbank) | ||
| Line 141: | Line 166: | ||
|Believe (Fresno) | |Believe (Fresno) | ||
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 12-14 Duets/Trios | |2<sup>nd</sup> in Intermediate 12-14 Duets/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2021 | |||
| rowspan="3" |Youth | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |[[Lilliana Martinez]] | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|NexStar (Fresno) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (San Diego) | |||
| | |||
|} | |} | ||