Pruett Edwards: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 110: | Line 110: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2015 | ||
| style="text-align: center; " |Shake | | style="text-align: center; " |Shake | ||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | | style="text-align: center; " |Hip Hop | ||
| Line 123: | Line 123: | ||
| style="text-align: center; " |[[Lillian Grace Edwards]]<br />& other dancers | | style="text-align: center; " |[[Lillian Grace Edwards]]<br />& other dancers | ||
| style="text-align: center; " |Encore | | style="text-align: center; " |Encore | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| Line 154: | Line 147: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2017 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Islands | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Islands | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 174: | Line 167: | ||
| style="text-align: center; " |KAR (OKC) | | style="text-align: center; " |KAR (OKC) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Bring It | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " |Staci Reynolds | |||
| style="text-align: center; " |Addy Ayala<br />Maggie Bentley<br />Sailor Mills<br />Mia Scholze<br />Claire Samara<br />Kylie Hull | |||
| style="text-align: center; " |Encore (Dallas) | |||
| style="text-align: center; " |Ultra High Gold | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Bathing Beauties | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |Loren Sparks | |||
| style="text-align: center; " |Addy Ayala<br />Maggie Bentley<br />Sailor Mills<br />Mia Scholze<br />Claire Samara<br />Kylie Hull | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (OKC) | |||
| style="text-align: center; " |Platinum Plus<br />1<sup>st</sup> in Junior Groups | |||
|- | |- | ||
| rowspan="20" style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="20" style="text-align: center; " |2018 | ||