Pruett Edwards: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |I Love Me | | rowspan="2" style="text-align: center; " |I Love Me | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |Loren Sparks | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Loren Sparks | ||
| style="text-align: center; " |KAR (OKC) | | style="text-align: center; " |KAR (OKC) | ||
| style="text-align: center; " |Elite Top First<br />4<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |Elite Top First<br />4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Dance Showcase USA (OKC) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Platinum<br />7<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="10" style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="10" style="text-align: center; " |2018 | ||