Pruett Edwards: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 9: | Line 9: | ||
|eye color = Blue | |eye color = Blue | ||
|hair color = Brown | |hair color = Brown | ||
|school grade = | |school grade =7th (20/21) | ||
|profession = Dancer <br> Model | |profession = Dancer <br> Model | ||
|affiliations = | |affiliations = | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
|parents = | |parents = | ||
|siblings = [[Lillian Grace Edwards]] | |siblings = [[Lillian Grace Edwards]] | ||
|friends = | |friends =[[Kayla Igo]] | ||
|pets = | |pets = | ||
|nicknames = | |nicknames = | ||
| Line 52: | Line 52: | ||
| style="text-align: center; " |Platinum<br />4<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |Platinum<br />4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2019 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2019 | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Demons | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Loren Sparks | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Talent on Parade (OKC) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Double Diamond<br />6<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Triumph Nationals (Little Rock) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Platinum<br />3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2020 | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Clown | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Loren Sparks | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Adrenaline | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Platinum | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Starquest (OKC) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Platinum<br />12<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|} | |} | ||
| Line 153: | Line 103: | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest (OKC) | | style="text-align: center; " |StarQuest (OKC) | ||
| style="text-align: center; " |Platinum<br />2<sup>nd</sup> in Junior Duets | | style="text-align: center; " |Platinum<br />2<sup>nd</sup> in Junior Duets | ||
|- | |||
|2019 | |||
|Speaking French | |||
|Musical Theatre | |||
|[[Kayla Igo]] | |||
|Lillie Bentley | |||
|Talent on Parade (OKC) | |||
|Double Diamond | |||
|- | |||
|2020 | |||
|Shoulder To Shoulder | |||
|Contemporary | |||
|Loren Sparks | |||
|Lillie Bentley | |||
|Starquest (OKC) | |||
|Platinum | |||
|} | |} | ||