Rachel Loiselle: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 184: | Line 184: | ||
|- | |- | ||
|The Dance Awards (Orlando) | |The Dance Awards (Orlando) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2022 | |||
|A Dream of Water | |||
| | |||
| | |||
|Radix (Glendale) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Reaching Through | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||