Riley Knab: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 58: Line 58:
| style="text-align: center; " |In10sity (Phoenix)
| style="text-align: center; " |In10sity (Phoenix)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|
|-
| style="text-align: center; " |Radix (Atlantic City)
| style="text-align: center; " |Radix (Atlantic City)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Solos