Sophie Hellenkamp: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="20" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Putting' on the Ritz | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Putting' on the Ritz | ||
| style="text-align: center; " |Tap | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Tap | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Rylee Ogden | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Rylee Ogden | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II) | |||
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Duets | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | | style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Emergency | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jayden Waterhouse | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II) | |||
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Duets | |||
|} | |} | ||