Sophie Hellenkamp: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 10: Line 10:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2015
| style="text-align: center; " |Glamorous
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016