Sophie Hellenkamp: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 84: | Line 84: | ||
===Groups=== | ===Groups=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width: | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
| Line 93: | Line 93: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Bathing Beauties | | style="text-align: center; " |Bathing Beauties | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |Berlin Dixon<br />Ellie Moutaw<br />Emma Lam<br />Rylee Ogden<br />[[Sunnie Pelant]]<br />Morgan Ravalli | | style="text-align: center; " |Berlin Dixon<br />Ellie Moutaw<br />Emma Lam<br />Rylee Ogden<br />[[Sunnie Pelant]]<br />Morgan Ravalli | ||
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | | style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | ||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Ole Bambo | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Berlin Dixon<br />Rylee Ogden<br />Ellie Moutaw<br />Emma Lam<br />[[Sunnie Pelant]]<br />Morgan Ravalli<br />Rylie West<br />[[Sunnie Pelant]] | |||
| style="text-align: center; " |Showstoppers | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Roof is on Fire | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Berlin Dixon<br />Kayna Magnuson<br />Casey Cruz<br />Rylee Ogden<br />Ellie Moutaw<br />[[Sunnie Pelant]]<br />Morgan Ravalli<br />Rylie West<br />Daniella Ronquillo<br />Isabella Hudson<br />Sydney Watson<br />Presley Lehman<br />Jules Yeakle<br />Emma Lam<br />Madison Abeleda<br />Mia Rodriguez | |||
| style="text-align: center; " |Showstoppers | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Blessings | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Berlin Dixon<br />Kayna Magnuson<br />Casey Cruz<br />Rylee Ogden<br />Ellie Moutaw<br />[[Sunnie Pelant]]<br />Morgan Ravalli<br />Rylie West<br />Daniella Ronquillo<br />Isabella Hudson<br />Sydney Watson<br />Presley Lehman<br />Jules Yeakle<br />Emma Lam<br />Madison Abeleda<br />Mia Rodriguez | |||
| style="text-align: center; " |Showstoppers | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Dr. Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Tap | |||
| style="text-align: center; " |Berlin Dixon<br />Rylee Ogden<br />Eleanor Haddock<br />Ellie Moutaw<br />[[Sunnie Pelant]]<br />Rylie West<br />Presley Lehman<br />Jules Yeakle<br />Emma Lam<br />Madison Abeleda | |||
| style="text-align: center; " |Showstoppers | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Jealous of the Angels | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Berlin Dixon<br />Kayna Magnuson<br />Casey Cruz<br />Rylee Ogden<br />Ellie Moutaw<br />[[Sunnie Pelant]]<br />Morgan Ravalli<br />Rylie West<br />Daniella Ronquillo<br />Isabella Hudson<br />Sydney Watson, Presley Lehman<br />Jules Yeakle<br />Analeese Uribe<br />Emma Lam<br />Mia Rodriguez | |||
| style="text-align: center; " |Showstoppers | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||