Emma Hellenkamp: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Mini Advanced Solos | | style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Mini Advanced Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2012 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2012 | ||
| style="text-align: center; " |Lights | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim I) | |||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Mini Competitive Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Rama Lama | | style="text-align: center; " |Rama Lama | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||