Emma Hellenkamp: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 246: | Line 246: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Tamacún | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Tamacún | ||
| style="text-align: center; " |Tap | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Tap | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Chloe Flores<br />Breezy Edwards | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Chloe Flores<br />Breezy Edwards | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II) | | style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Teen Trios | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Teen Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | |||
| style="text-align: center; " |Double Platinum<br />1<sup>st</sup> in Age 12 Tap Groups<br />10<sup>th</sup> in Teen Trios | |||
|} | |} | ||