Emma Hellenkamp: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 127: | Line 127: | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" style="text-align: center; " |2017 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Feeling Good | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Feeling Good | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| Line 146: | Line 146: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Competitive Solos (tie) | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Competitive Solos (tie) | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |It's Alright | | rowspan="2" style="text-align: center; " |It's Alright | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim I) | |||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II) | | style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||