Emma Hellenkamp: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 198: Line 198:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| style="text-align: center; " |2015
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015
| style="text-align: center; " |Heaven
| style="text-align: center; " |Heaven
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
Line 205: Line 205:
| style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals
| style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Junior Duos
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Junior Duos
|-
| style="text-align: center; " |Sing with a Swing
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Chloe Flores
| style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Duos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016