Emma Hellenkamp: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 219: Line 219:
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Duos
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Duos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |Where Ever You Will Go
| style="text-align: center; " |Where Ever You Will Go
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
Line 227: Line 227:
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Junior Duos
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Junior Duos
|-
|-
| style="text-align: center; " |Do Something
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Do Something
| style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Megan McBride
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Megan McBride
| style="text-align: center; " |Chloe Flores
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Chloe Flores
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II)
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II)
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
|-
| style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Junior Duos
|-
|-
| style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |2017