Emma Hellenkamp: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 259: Line 259:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |2022
|2022
|Misty
|Misty
|
|
Line 265: Line 265:
|24/7 (Long Beach)
|24/7 (Long Beach)
|4<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Senior Female Non-Stop Performer
|4<sup>th</sup> in Senior Solos<br />Senior Female Non-Stop Performer
|-
|The Ending
|Contemporary
|
|24/7 (San Diego)
|
|}
|}