Amanda Hellenkamp: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 23: Line 23:
|-
|-
| rowspan="20" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="20" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Fallen Short
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Fallen Short
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |
| rowspan="3" style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Starbound (San Jose)
| style="text-align: center; " |Starbound (San Jose)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II)
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Senior Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals