Amanda Hellenkamp: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="20" style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="20" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Fallen Short | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Starbound (San Jose) | | style="text-align: center; " |Starbound (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II) | |||
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | | style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | ||