Amanda Hellenkamp: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 95: | Line 95: | ||
| style="text-align: center; " |Crystal Awards<br />1<sup>st</sup> in Tap Supergroups<br />2<sup>nd</sup> in Teen Supergroups | | style="text-align: center; " |Crystal Awards<br />1<sup>st</sup> in Tap Supergroups<br />2<sup>nd</sup> in Teen Supergroups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Fire | | style="text-align: center; " |Fire | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| Line 104: | Line 104: | ||
| style="text-align: center; " |Compass | | style="text-align: center; " |Compass | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |Addison Clark<br />Alyna Uribe<br />Ashley Somerville<br />Audrey Lam<br />Breezy Edwards<br />Chloe Flores<br />Ellie Moutaw<br />Emma Boles<br />Jaelyn Spears<br />Kali Rooks<br />Kiley McGill<br />Kendyl McFetridge<br />Logan Cunningham<br />Madison Hall<br />Rece Lamboy<br />Sabrina Espelet<br />SeAnna Pelant<br />Shania Paschal<br />Taylor Edwards | | style="text-align: center; " |Addison Clark<br />Alyna Uribe<br />Ashley Somerville<br />Audrey Lam<br />Breezy Edwards<br />Chloe Flores<br />Ellie Moutaw<br />Emma Boles<br />[[Emma Hellenkamp]]<br />Jaelyn Spears<br />Kali Rooks<br />Kiley McGill<br />Kendyl McFetridge<br />Logan Cunningham<br />Madison Hall<br />Rece Lamboy<br />Sabrina Espelet<br />SeAnna Pelant<br />Shania Paschal<br />Taylor Edwards | ||
| style="text-align: center; " |Showstoppers | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hey Pachuco | |||
| style="text-align: center; " |Tap | |||
| style="text-align: center; " |Kendyl McFetridge<br />Breezy Edwards<br />Kiley McGill<br />Audrey Lam<br />Jaelyn Spears<br />Mackenzie Abeleda<br />[[Emma Hellenkamp]]<br />Emma Boles<br />Shania Paschal<br />Madison Hall<br />Logan Cunningham<br />Chloe Flores<br />SeAnna Pelant<br />Sabrina Espelet<br />Rece Lamboy<br />Alyna Uribe | |||
| style="text-align: center; " |Showstoppers | | style="text-align: center; " |Showstoppers | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||