Olivia Hellenkamp: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |Itty Bitty Pretty One | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Groove (San Diego) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Forever Young | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||