Olivia Hellenkamp: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 107: Line 107:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |Shortnin' Bread
| style="text-align: center; " |Tap
| style="text-align: center; " |Bristol Dixon<br />Brinkley Whitt<br />Dakota Henson<br />Evelyn Moutaw<br />Gwen Mowery<br />Keytyn Ruis<br />Kylie Bailey<br />Zoey Harvey<br />Brittney Blizzard<br />Jena Blizzard<br />Juliette Cruz<br />Kenzie Wolfe
| style="text-align: center; " |Showstoppers
| style="text-align: center; " |Double Platinum<br />1<sup>st</sup> in Age 6 Tap Groups
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017