Olivia Hellenkamp: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 108: | Line 108: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Supermodels | | style="text-align: center; " |Supermodels | ||
| style="text-align: center; " |Tap | | style="text-align: center; " |Tap | ||
| Line 119: | Line 119: | ||
| style="text-align: center; " |Bristol Dixon<br />Brinkley Whitt<br />Dakota Henson<br />Evelyn Moutaw<br />Gwen Mowery<br />Keytyn Ruis<br />Kylie Bailey<br />Zoey Harvey<br />Brittney Blizzard<br />Jena Blizzard<br />Juliette Cruz<br />Kenzie Wolfe | | style="text-align: center; " |Bristol Dixon<br />Brinkley Whitt<br />Dakota Henson<br />Evelyn Moutaw<br />Gwen Mowery<br />Keytyn Ruis<br />Kylie Bailey<br />Zoey Harvey<br />Brittney Blizzard<br />Jena Blizzard<br />Juliette Cruz<br />Kenzie Wolfe | ||
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | | style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Bibbidi Bobbidi | |||
| style="text-align: center; " |Tap | |||
| style="text-align: center; " |Bristol Dixon<br />Brinkley Whitt<br />Evelyn Moutaw<br />Kylie Bailey<br />Zoey Harvey<br />Brittney Blizzard<br />Jena Blizzard<br />Juliette Cruz | |||
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | ||