Olivia Hellenkamp: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 108: Line 108:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |Supermodels
| style="text-align: center; " |Supermodels
| style="text-align: center; " |Tap
| style="text-align: center; " |Tap
Line 119: Line 119:
| style="text-align: center; " |Bristol Dixon<br />Brinkley Whitt<br />Dakota Henson<br />Evelyn Moutaw<br />Gwen Mowery<br />Keytyn Ruis<br />Kylie Bailey<br />Zoey Harvey<br />Brittney Blizzard<br />Jena Blizzard<br />Juliette Cruz<br />Kenzie Wolfe
| style="text-align: center; " |Bristol Dixon<br />Brinkley Whitt<br />Dakota Henson<br />Evelyn Moutaw<br />Gwen Mowery<br />Keytyn Ruis<br />Kylie Bailey<br />Zoey Harvey<br />Brittney Blizzard<br />Jena Blizzard<br />Juliette Cruz<br />Kenzie Wolfe
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals
| style="text-align: center; " |Double Platinum<br />1<sup>st</sup> in Age 6 Tap Groups
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |Bibbidi Bobbidi
| style="text-align: center; " |Tap
| style="text-align: center; " |Bristol Dixon<br />Brinkley Whitt<br />Evelyn Moutaw<br />Kylie Bailey<br />Zoey Harvey<br />Brittney Blizzard<br />Jena Blizzard<br />Juliette Cruz
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017