Olivia Hellenkamp: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 36: | Line 36: | ||
|Holly Rock | |Holly Rock | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| | |Showstopper WCF | ||
|12<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Gold | |12<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Gold | ||
|- | |- | ||
| Line 42: | Line 42: | ||
| rowspan="2" |Forever Young | | rowspan="2" |Forever Young | ||
| rowspan="2" |Lyrical Jazz | | rowspan="2" |Lyrical Jazz | ||
| | |Showstopper (Anaheim II) | ||
|6<sup>th</sup> in Mini Competitive Solos | |6<sup>th</sup> in Mini Competitive Solos | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper WCF | ||
| | |||
|- | |||
|2021 | |||
|Heaven | |||
|Lyrical Jazz | |||
|Showstopper WCF | |||
| | |||
|- | |||
|2022 | |||
|The Ending | |||
|Contemporary | |||
|24/7 (San Diego) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||