Olivia Hellenkamp: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 36: Line 36:
|Holly Rock
|Holly Rock
|Jazz
|Jazz
|Showstoppers WCF
|Showstopper WCF
|12<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Gold
|12<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Gold
|-
|-
Line 42: Line 42:
| rowspan="2" |Forever Young
| rowspan="2" |Forever Young
| rowspan="2" |Lyrical Jazz
| rowspan="2" |Lyrical Jazz
|Showstoppers (Anaheim II)
|Showstopper (Anaheim II)
|6<sup>th</sup> in Mini Competitive Solos
|6<sup>th</sup> in Mini Competitive Solos
|-
|-
|Showstoppers WCF
|Showstopper WCF
|
|-
|2021
|Heaven
|Lyrical Jazz
|Showstopper WCF
|
|-
|2022
|The Ending
|Contemporary
|24/7 (San Diego)
|
|
|}
|}