Jade Park: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 506: Line 506:
|1<sup>st</sup> in Age 8 & Under Power Lines
|1<sup>st</sup> in Age 8 & Under Power Lines
|-
|-
| rowspan="3" |2017
| rowspan="4" |2017
|Toxic
|Toxic
|Jazz
|Jazz
Line 527: Line 527:
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|
|
|-
|Castle
|Open
|
|Arianna Calderon<br />Brooklyn Deleon<br />[[Skye Filek]]<br />Hayley Keenan<br />Ivy Lanhardt<br />[[Rylee Lauritzen]]<br />Emma Marc<br />Evie Nguyen<br />[[Jade Park]]<br />Alexandra Ramasar<br />Danielle Ramasar<br />Alexandra Ramirez<br />Isabella Ray<br />Marley Rivera<br />Kennedi Sandidge<br />Camryn Woods
|Hall of Fame (Ontario)
|6<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Large Groups
|-
|-
|2018
|2018