Jade Park: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 506: | Line 506: | ||
|1<sup>st</sup> in Age 8 & Under Power Lines | |1<sup>st</sup> in Age 8 & Under Power Lines | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2017 | ||
|Toxic | |Toxic | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 525: | Line 525: | ||
| | | | ||
|Naomi Corona<br />Ashley Dejulio<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Danielle Ramasar<br />Kennedi Sandidge<br />Danielle Silver<br />Camryn Woods | |Naomi Corona<br />Ashley Dejulio<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Danielle Ramasar<br />Kennedi Sandidge<br />Danielle Silver<br />Camryn Woods | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Rabbit | |||
|Open | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Read All About It | |||
|Lyrical | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Too Darn Hot | |||
|Musical Theater | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||