Selena Hamilton: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 201: | Line 201: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="20" |2017 | | rowspan="20" |2017 | ||
| rowspan="4" |Bohemian Rhapsody | | rowspan="4" |Bohemian Rhapsody | ||
| rowspan="4" |Jazz | | rowspan="4" |Jazz | ||
| Line 269: | Line 253: | ||
| rowspan="4" |[[Molly Long]] | | rowspan="4" |[[Molly Long]] | ||
| rowspan="4" |[[Aleena Aoun]]<br />[[Madi Beerer]]<br />[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Gwen Choi]]<br />[[Katie Couch]]<br />[[Kami Couch]]<br />[[Kenzie Couch]]<br />[[Kalea Hidalgo]]<br />[[Zoe Rossi]] | | rowspan="4" |[[Aleena Aoun]]<br />[[Madi Beerer]]<br />[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Gwen Choi]]<br />[[Katie Couch]]<br />[[Kami Couch]]<br />[[Kenzie Couch]]<br />[[Kalea Hidalgo]]<br />[[Zoe Rossi]] | ||
|24/7 (Los Angeles) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |A Kind of Cruelty | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" |Easton Payne | |||
| rowspan="4" |Many Dancers | |||
|24/7 (Los Angeles) | |24/7 (Los Angeles) | ||
| | | | ||