Taylee Hunter: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2012 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hallelujah | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Hallelujah | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Dance Awards | | style="text-align: center; " |Dance Awards | ||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |The Garden | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Denver) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| Line 75: | Line 81: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Human | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Hailey Paine | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Salt Lake City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | | style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Radix (Provo) | | style="text-align: center; " |Radix (Provo) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|} | |} | ||