Taylee Hunter: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 Editing a gallery |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 72: | Line 72: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Never Feel Again | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Never Feel Again | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |JUMP | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | |- | ||
| style="text-align: center; " |24/Seven (Provo) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Salt Lake City) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||