Alexa Estep: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 164: | Line 164: | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Duos/Trios | |4<sup>th</sup> in Junior Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Who I Am | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Aviana Sanchez | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Caylin Garcia | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Redondo Beach) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||