Alexa Estep: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 173: Line 173:
|14<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos<br />Elite Top First
|14<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos<br />Elite Top First
|-
|-
| rowspan="10" |2021
| rowspan="11" |2021
| rowspan="5" |Heaven I Know
| rowspan="5" |Heaven I Know
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
Line 192: Line 192:
|Platinum
|Platinum
|-
|-
| rowspan="5" |Helium
| rowspan="6" |Helium
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="6" |Lyrical
| rowspan="5" |Aviana Sanchez
| rowspan="6" |Aviana Sanchez
|KAR Virtual (Burbank)
|KAR Virtual (Burbank)
|
|
|-
|KAR Live (Anaheim)
|7<sup>th</sup> in Elite Starz 12-14 Solos<br />Elite Miss Teen Dance
|-
|-
|Rainbow (San Gabriel)
|Rainbow (San Gabriel)