Alexa Estep: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 173: | Line 173: | ||
|14<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos<br />Elite Top First | |14<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos<br />Elite Top First | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |2021 | ||
| rowspan="5" |Heaven I Know | | rowspan="5" |Heaven I Know | ||
| rowspan="5" |Contemporary | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| Line 192: | Line 192: | ||
|Platinum | |Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Helium | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Aviana Sanchez | ||
|KAR Virtual (Burbank) | |KAR Virtual (Burbank) | ||
| | | | ||
|- | |||
|KAR Live (Anaheim) | |||
|7<sup>th</sup> in Elite Starz 12-14 Solos<br />Elite Miss Teen Dance | |||
|- | |- | ||
|Rainbow (San Gabriel) | |Rainbow (San Gabriel) | ||