Alexis Adair: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 190: | Line 190: | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Kansas City) | | style="text-align: center; " |NUVO (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos <br> DJ's Pick Award | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos <br> DJ's Pick Award | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |The Wanting | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Reno) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||