Alexis Adair: Difference between revisions

>Chlobirdandmads
No edit summary
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 310: Line 310:
|NUVO (Chicago)
|NUVO (Chicago)
|4<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female BreakOut Artist
|4<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female BreakOut Artist
|-
|2022
|2022
|Toxic
|Toxic