Alexis Watson: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 34: Line 34:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2008
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |KAR (Phoenix)
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2012
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2012