Ali Ogle: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 52: | Line 52: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2017 | ||
| rowspan="5"|Horizon | | rowspan="5"|Horizon | ||
| rowspan="5"|Contemporary | | rowspan="5"|Contemporary | ||
| Line 71: | Line 71: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Anchored | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |[[Chelsea Jennings]] | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
| Line 79: | Line 79: | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|- | |||
|NUVO (Omaha) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
|Radix | |Radix | ||