Ali Ogle: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 52: Line 52:
|
|
|-style="text-align: center;"
|-style="text-align: center;"
| rowspan="9"|2017
| rowspan="10" |2017
| rowspan="5"|Horizon
| rowspan="5"|Horizon
| rowspan="5"|Contemporary
| rowspan="5"|Contemporary
Line 71: Line 71:
|
|
|-style="text-align: center;"
|-style="text-align: center;"
| rowspan="4"|Anchored
| rowspan="5" |Anchored
| rowspan="4"|Open
| rowspan="5" |Open
| rowspan="4"|[[Chelsea Jennings]]
| rowspan="5" |[[Chelsea Jennings]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
Line 79: Line 79:
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)
|
|
|-
|NUVO (Omaha)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center;"
|-style="text-align: center;"
|Radix
|Radix