Ali Ogle: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Dancer234 |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
|4<sup>th</sup> in Petite Encore Solos | |4<sup>th</sup> in Petite Encore Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2015 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Hallelujah | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|JUMP (Minneapolis) | |JUMP (Minneapolis) | ||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos | |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
| Line 54: | Line 54: | ||
|Starz | |Starz | ||
|2<sup>nd</sup> in Petite Advanced Solos | |2<sup>nd</sup> in Petite Advanced Solos | ||
|- | |||
|NUVO (Omaha) | |||
|4th in Mini Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3"|2016 | | rowspan="3"|2016 | ||