Ali Ogle: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Dancer234
Line 39: Line 39:
|4<sup>th</sup> in Petite Encore Solos
|4<sup>th</sup> in Petite Encore Solos
|-
|-
| rowspan="4" |2015
| rowspan="5" |2015
| rowspan="4" |Hallelujah
| rowspan="5" |Hallelujah
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="4" |
| rowspan="5" |
|JUMP (Minneapolis)
|JUMP (Minneapolis)
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
Line 54: Line 54:
|Starz
|Starz
|2<sup>nd</sup> in Petite Advanced Solos
|2<sup>nd</sup> in Petite Advanced Solos
|-
|NUVO (Omaha)
|4th in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="3"|2016
| rowspan="3"|2016