Alyssa Trinh: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |First Heartbreak | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Bridget Berry<br />Lindsey Black<br />Natalia Carreon<br />Xiana Gil<br />Paige Martinez<br />Gianna Morrone<br />Emily Mulinyawe<br />Hannah Talia<br />[[Alyssa Trinh]]<br />Jessica Zhang | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Large Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Under Stars | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Bridget Berry<br />Lindsey Black<br />Natalia Carreon<br />Xiana Gil<br />Paige Martinez<br />Gianna Morrone<br />Emily Mulinyawe<br />Hannah Talia<br />[[Alyssa Trinh]]<br />Jessica Zhang | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Small Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Catch Another One | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Bridget Berry<br />Lindsey Black<br />Natalia Carreon<br />Xiana Gil<br />Paige Martinez<br />Gianna Morrone<br />Emily Mulinyawe<br />Hannah Talia<br />[[Ashley Trinh]]<br />Jessica Zhang | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Teen Large Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Classic Cool | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Natalia Carreon<br />[[Sydney Centeno]]<br />Xiana Gil<br />Katie Goeltz<br />[[Jadyn Hernandez]]<br />Emily Joe<br />[[Rina Kanamaki]]<br />[[Charlise Lardizabal]]<br />Paige Martinez<br />[[Yuki Miyata]]<br />Gianna Morrone<br />[[Kina Siu]]<br />[[Janette Solorzano]]<br />[[Priscilla Tom]]<br />[[Ashley Trinh]]<br />[[Jana Tsai]] | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Large Groups | ||
|} | |} | ||