Amanda Chau: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 84: | Line 84: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |11.10.17 | | style="text-align: center; " |11.10.17 | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 90: | Line 90: | ||
| style="text-align: center; " |24/7 (Reno) | | style="text-align: center; " |24/7 (Reno) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Don't Let Go | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Radix Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | ||