Amanda Chau: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 148: | Line 148: | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Bow Down | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Lisa Swartz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||