Amanda Chau: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Duets |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 169: | Line 169: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | | style="text-align: center; " |2014 | ||
| style="text-align: center; " |Moments | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |Patrice Baracat Corral<br />Brian Drogosch | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015 | |||
| style="text-align: center; " |Turning Pages | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |Rebecca Harlow<br />Brian Drogosch | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |KAR Regionals | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |The First Time | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |KAR Regionals | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2016 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |A Quiet Darkness | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Tawnya Kuzia | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |Jump | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Radix Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hello I Love U | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |Radix Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Gossip | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |Radix Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Gobbledigook | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |Radix Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Fragile Hope | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary/Modern | |||
| style="text-align: center; " |Jason Parsons | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |Radix Nationals | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Groups | |||
|- | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Gosh | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |Jump | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Unidentified | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |Jump | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Honey | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |Jump | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Miz Demeanor | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |Jump | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||