Amanda Dobbins: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 105: Line 105:
|
|
|-
|-
| rowspan="8" |2019
| rowspan="9" |2019
| rowspan="4" |Avec le Temps
| rowspan="4" |Avec le Temps
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="4" |Lyrical
Line 121: Line 121:
|1<sup>st</sup> in Senior Elite Solos
|1<sup>st</sup> in Senior Elite Solos
|-
|-
| rowspan="4" |Prague
| rowspan="5" |Prague
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="4" |Mike Williams<br />Rachel DuBusky
| rowspan="5" |Mike Williams<br />Rachel DuBusky
|KAR (Redondo Beach)<ref>[https://kar-videos-preview.s3-us-west-1.amazonaws.com/2019/Event1131/164-long.mp4 Prague - KAR (Redondo Beach)]</ref>
|KAR (Redondo Beach)<ref>[https://kar-videos-preview.s3-us-west-1.amazonaws.com/2019/Event1131/164-long.mp4 Prague - KAR (Redondo Beach)]</ref>
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos<br />Elite Miss Dance
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos<br />Elite Miss Dance
|-
|WCDE (Hollywood)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-
|-
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Riverside)