Anastasia Rose: Difference between revisions
| Line 104: | Line 104: | ||
|Primetime (Pittsburgh) | |Primetime (Pittsburgh) | ||
|Platinum | |Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2021 | | rowspan="3" |2021 | ||
| Line 122: | Line 117: | ||
|7<sup>th</sup> in Teen Solos | |7<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|} | |} | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Falling in Love | |||
|Lyrical or Contemporary | |||
|Dream Maker (Pittsburgh) | |||
===Duets=== | ===Duets=== | ||