Anastasia Rose: Difference between revisions

Line 104: Line 104:
|Primetime (Pittsburgh)
|Primetime (Pittsburgh)
|Platinum
|Platinum
|-
|2022
|Falling in Love
|Lyrical
|Dreamaker (Puttsburgh)
|-
|-
| rowspan="3" |2021
| rowspan="3" |2021
Line 122: Line 117:
|7<sup>th</sup> in Teen Solos
|7<sup>th</sup> in Teen Solos
|}
|}
|-
|2022
|Falling in Love
|Lyrical or Contemporary
|Dream Maker (Pittsburgh)


===Duets===
===Duets===